-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2021-04-27-002161-b
Завершена
760 497.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 604.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 604.00 UAH
Номер:
cc3502e4f8e84aa0bbd2bc39f3c1fe38
Внутрішній номер закупівлі:
9700563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-27-002161-b
Замовник:
ОХТИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ТЕРЕМОК" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, м. Охтирка, вул. Шевченка, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Юркевич +380661280773 buh2020teremok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
760 497.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 604.00 UAH
Період уточнення:
27.04.2021 15:17 - 11.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2021 15:17 - 21.05.2021 00:00
Аукціон:
21.05.2021 11:51 - 21.05.2021 12:18
Період кваліфікації:
21.05.2021 12:18 - 27.05.2021 13:48
Період завантаження договору:
27.05.2021 13:48 - 16.06.2021 13:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться після пред’явлення Постачальником видаткової накладної на товар та акту приймання-передачі товару протягом 30-ти банківських днів з моменту отримання товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина (деревина)
Кількість
717.45 метри кубічні
Період постачання
до 15.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДІНГ ЕНД ДЕЛІВЕРІ"
Оскарження: 25.05.2021 12:06 - 05.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42940293
-
Контактна особа:
Пирогов Максим 380975759206, 380975759206 trading.delivery@gmail.com
-
Адреса:
01025, Україна, м. Київ, Київ, вул. Велика Житомирська, 26
Оскарження: 25.05.2021 12:06 - 05.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
742 560.75 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
742 560.75 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.05.2021 12:06
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
Оскарження: 27.05.2021 13:48 - 07.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна +380664552574 novikova205@gmail.com
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, провулок, Гетьманський, 14, кв. 72
Оскарження: 27.05.2021 13:48 - 07.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
753 322.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
753 322.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2021 13:48
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
ФОП Нікітін Сергій Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3257802734
-
Контактна особа:
Нікітін Сергій Петрович +380957713908 sp_nikitin@ukr.net
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, Суми, вул. 4-та Продольна, 33
Початкова пропозиція
758 344.65 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
758 344.65 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff2490b247c347cb88422f2910991ec5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-27-002161-b-b1
Постачальник:
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна +380664552574 novikova205@gmail.com
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, провулок, Гетьманський, 14, кв. 72
Номер договору:
105
Сума договору:
753 322.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 24.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.06.2021 09:00
Статус:
Розірваний