-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливна деревина
Оголошено тендер
760 497.00
UAH
Номер:
498a458adc11423796cc520bd6d6da18
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-27-005003-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ОХТИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ТЕРЕМОК" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, м. Охтирка, вул. Шевченка, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОХТИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ТЕРЕМОК" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, м. Охтирка, вул. Шевченка, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
760 497.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливна деревина
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
27.04.2021 13:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума760 497.00 UAH