• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці)

Торги не відбулися

33 820.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 338.20 UAH
Номер: 2ca044690a8d48bc86d6ced28e659da7
Внутрішній номер закупівлі: 9667956
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-26-001160-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
Контактна особа: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М БАХМУТ Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.blil@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 338.20 UAH
Період уточнення: 26.04.2021 09:48 - 02.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.04.2021 09:48 - 12.05.2021 16:00
Аукціон: з 13.05.2021 11:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’якоть яловичини 1 гатунку
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 52 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Миру,10 На карті
м’ясо свійської птиці 1 гатунку
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 322 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84511, Україна, Донецька область, Бахмут, вул. Миру,10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВАРЯНИК ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 30 038.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
30 038.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 59
Скарги 0