• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці)

Оголошено тендер

33 820.00 UAH
Номер: d97e4ac131704805925af382067c7dec
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-26-001003-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
Очікувана вартість: 33 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (м’якоть яловичини, м’ясо свійської птиці)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.04.2021 09:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума33 820.00 UAH