-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2017-05-30-001108-b
Завершена
970 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 350.00 UAH
мін. крок: 0% або 350.00 UAH
Номер:
eaf227cb26c94273808c00a720733792
Внутрішній номер закупівлі:
963144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-30-001108-b
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380552223282 xdma_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2017 14:05 - 05.06.2017 14:07
Період прийому пропозицій:
30.05.2017 14:05 - 15.06.2017 14:07
Аукціон:
16.06.2017 14:02 - 16.06.2017 14:29
Період кваліфікації:
16.06.2017 14:29 - 26.06.2017 17:09
Період завантаження договору:
26.06.2017 17:07 - 16.07.2017 17:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Кількість
10760 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Оскарження: 26.06.2017 17:03 - 07.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
Мале Приватне Підприємство "Ритм" 0552410780, 380504941019, klimenko.serj@mail.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, Миколаївське шосе, 5км
Оскарження: 26.06.2017 17:03 - 07.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
666 009.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
666 009.60 UAH з ПДВ
Документи
35
Скарги
0
ФОП "Година Ганна Миколаївна"
Оскарження: 26.06.2017 17:07 - 07.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2601705426
-
Контактна особа:
Анна Годына +380506450793 godyna_fop@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ Д.БІДНОГО, будинок 14
Оскарження: 26.06.2017 17:07 - 07.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
967 638.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
967 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2017 17:09
Документи
26
Скарги
0
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Початкова пропозиція
968 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
968 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
f2989a744b9549359a8ef2b1d8527ac7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-30-001108-b-b2
Постачальник:
ФОП "Година Ганна Миколаївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2601705426
-
Контактна особа:
Анна Годына +380506450793 godyna_fop@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ Д.БІДНОГО, будинок 14
Номер договору:
1/65
Сума договору:
967 638.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
07.07.2017 10:00
Статус:
Підписаний