-
Відкриті торги
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
967 638.00
UAH з ПДВ
Номер:
f2989a744b9549359a8ef2b1d8527ac7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-30-001108-b-b2
Постачальник:
ФОП "Година Ганна Миколаївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2601705426
-
Контактна особа:
Анна Годына +380506450793 godyna_fop@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ Д.БІДНОГО, будинок 14
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/65
Дата підписання:
07.07.2017 10:00
Період дії договору:
07.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
967 638.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 967 638.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Кількість
10760 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті