-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань.(Проведення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання мереж та електроустановок від короткого замикання)
Тендер Prozorro UA-2021-04-22-003378-a
Завершена
436 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 182.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 182.50 UAH
Номер:
fcec38aab8c04d54b8aaac218f22b7cc
Внутрішній номер закупівлі:
9630547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-22-003378-a
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Зоологічна, 6-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лазарєв Валерий Володимирович 380954489771 vvolodimirovic873@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
436 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 182.50 UAH
Період уточнення:
22.04.2021 11:19 - 01.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2021 11:19 - 11.05.2021 00:00
Аукціон:
11.05.2021 14:44 - 11.05.2021 15:05
Період кваліфікації:
11.05.2021 15:05 - 12.05.2021 15:28
Період завантаження договору:
12.05.2021 15:28 - 01.06.2021 15:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги встановлюються в національній валюті України та здійснюються на підставі акту виконаних робіт, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 14 календарних дня з дати їх підписання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного огляду та випробувань.(Проведення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання мереж та електроустановок від короткого замикання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГОЕКСПЛУАТАЦІЯ"
Оскарження: 12.05.2021 15:28 - 23.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39090788
-
Контактна особа:
Євгеній Великоцький +380442284802,+380442284800 energoexp3@gmail.com
-
Адреса:
02225, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, пр-т. В. Маяковського, 1-в, кв. 113
Оскарження: 12.05.2021 15:28 - 23.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
434 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
434 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2021 15:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43177157
-
Контактна особа:
Шаровар Олександр 380986159915 43177157@UKR.NET https://eik.net.ua/
-
Адреса:
12501, Україна, Житомирська область, Коростишів, 12501, Житомирська обл., Коростишівський район, місто Коростишів, ВУЛИЦЯ СВЯТОТРОЇЦЬКА, будинок 4
Початкова пропозиція
436 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
436 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
12565b1ee2c54c0ba18825d5bfdf71b5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-22-003378-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОЕКСПЛУАТАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39090788
-
Контактна особа:
Євгеній Великоцький +380442284802,+380442284800 energoexp3@gmail.com
-
Адреса:
02225, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, пр-т. В. Маяковського, 1-в, кв. 113
Номер договору:
280
Сума договору:
434 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
362 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 15.06.2021 00:00
Дата підписання:
25.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний