-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань.(Проведення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання мереж та електроустановок від короткого замикання)
434 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
12565b1ee2c54c0ba18825d5bfdf71b5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-22-003378-a-b1
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Контактна особа:
Лазарєв Валерий Володимирович 380954489771 vvolodimirovic873@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Зоологічна, 6-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГОЕКСПЛУАТАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39090788
-
Контактна особа:
Євгеній Великоцький +380442284802,+380442284800 energoexp3@gmail.com
-
Адреса:
02225, Україна, Київська область, Киев, м. Київ, пр-т. В. Маяковського, 1-в, кв. 113
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Номер договору:
280
Дата підписання:
25.05.2021 00:00
Період дії договору:
до 15.06.2021 00:00
Сума договору:
434 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 400.00 UAH)
Оплачено:
434 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного огляду та випробувань.(Проведення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання мереж та електроустановок від короткого замикання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d9a3dcea1b3d475bac95f0d55295169d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.06.2021 09:00
Статус:
Опубліковано