-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2021-04-21-006478-c
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер:
057e560083a144999f7bc279aefb6a9a
Внутрішній номер закупівлі:
9614744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-21-006478-c
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380660254498 xdma_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 600.00 UAH
Період уточнення:
21.04.2021 14:05 - 27.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2021 14:05 - 07.05.2021 00:00
Аукціон:
07.05.2021 13:30 - 07.05.2021 13:51
Період кваліфікації:
07.05.2021 13:51 - 12.05.2021 16:00
Період завантаження договору:
12.05.2021 16:00 - 01.06.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Покупцем Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видаткової накладної Постачальника за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Постачальника протягом 7 (семи) банківських днів з дати виставлення рахунку та підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість
20100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
Оскарження: 12.05.2021 16:00 - 23.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Олена Тринос +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА, будинок 148, корпус 2, квартира 9
Оскарження: 12.05.2021 16:00 - 23.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
225 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2021 16:00
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
217 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e070b98fbec422194db0546c548748f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-21-006478-c-b1
Постачальник:
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Олена Тринос +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА, будинок 148, корпус 2, квартира 9
Номер договору:
1/35
Сума договору:
217 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.05.2021 11:00
Статус:
Виконаний