-
Відкриті торги
-
КЕП
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
217 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
6e070b98fbec422194db0546c548748f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-21-006478-c-b1
Замовник:
Херсонська державна морська академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
35219930
-
Контактна особа:
Олександр Олександрович Слєпченко +380660254498 xdma_buch@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Олена Тринос +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА, будинок 148, корпус 2, квартира 9
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/35
Дата підписання:
24.05.2021 11:00
Період дії договору:
24.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
217 150.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
217 150.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25
На карті