-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Асенізатор МАЗ Вакуумна машина КО-529-15 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2017-05-24-001027-b
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
4c4dd0fd090e47319b3ef064d419c820
Внутрішній номер закупівлі:
954519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-24-001027-b
Замовник:
Городищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407661
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Місто Городище, вул.Грушевського, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вибрик Анатолій Борисович +380473424127 mrada19500@ukr.net http://gormrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
24.05.2017 14:00 - 30.05.2017 14:05
Період прийому пропозицій:
24.05.2017 14:00 - 09.06.2017 14:05
Аукціон:
12.06.2017 11:39 - 12.06.2017 12:06
Період кваліфікації:
12.06.2017 12:06 - 14.06.2017 14:14
Період завантаження договору:
12.06.2017 12:06 - 02.07.2017 12:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Асенізатор МАЗ Вакуумна машина КО-529-15 або еквівалент
Кількість
1 одиниця
Період постачання
15.06.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
Оскарження: 12.06.2017 12:06 - 25.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА" +380673206699 o.litvinenko@tdkt.com.ua
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Оскарження: 12.06.2017 12:06 - 25.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 992 116.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 750 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.06.2017 14:14
Документи
10
Скарги
0
ТОВ ТД Будшляхмаш
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Гуйван Мирослав Михайлович +380445799069 tovbshm@gmail.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, м Київ, проспект Перемоги, 68/1, оф.62
Початкова пропозиція
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 845 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ПП ВКП "Альфатекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30481196
-
Контактна особа:
Мирошниченко Андрій Володимировмич +380975158151 avm.7211@gmail.com
-
Адреса:
39601, Україна, Полтавська область, Кременчук, 39601, м.Кременчук, бул.Автокразівський,19
Початкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
417560417a7a432ba3282f609384d7cc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-24-001027-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39588481
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА" +380673206699 o.litvinenko@tdkt.com.ua
-
Адреса:
Україна, Полтавська обл., Кременчук, 39602, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ 60 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 78-А
Номер договору:
264
Сума договору:
1 750 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.07.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
03.07.2017 23:59
Статус:
Підписаний