• Відкриті торги
  • КЕП

Асенізатор МАЗ Вакуумна машина КО-529-15 або еквівалент

1 750 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 417560417a7a432ba3282f609384d7cc
Ідентифікатор договору: UA-2017-05-24-001027-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 264
Дата підписання: 03.07.2017 23:59
Період дії договору: 03.07.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 1 750 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 750 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Асенізатор МАЗ Вакуумна машина КО-529-15 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 одиниця
Період постачання 15.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул.Грушевського, 11 На карті