• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Офісні меблі різні

Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції наведена у тендерній документації Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. Трибуна для виступу 650х600х1170 2. Стіл журнальний 1000х500х500 3. Тумба закрита на 3 дверей 1400х450х800 4. Секція нижня вбудована за індивідуальними розмірами 585х600х1528 5. Секція верхня вбудована за індивідуальними розмірами 585х600х1500 6. М’який куточок для офісу 2190х1650х850 7. Шафа 800х450х1851 8. Шафа 760х450х1851 9. Шафа для документів закрита 800х450х1851 10. Шафа для документів закрита 4-дверна 850х450х1851 11. Вбудована шафа за індивідуальними розмірами 1658х281х1864 Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. 39130000-2 - Офісні меблі 2. 39130000-2 - Офісні меблі 3. 39132100-7 - Пенали-картотеки 4. 39132000-6 - Шафи-картотеки 5. 39132000-6 - Шафи-картотеки 6. 39130000-2 - Офісні меблі 7. 39132000-6 - Шафи-картотеки 8. 39132000-6 - Шафи-картотеки 9. 39132000-6 - Шафи-картотеки 10. 39132000-6 - Шафи-картотеки 11. 39132000-6 - Шафи-картотеки

Торги не відбулися

62 094.43 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 620.00 UAH
Номер: 985de7cf46a3468ebcad394b3d3dbb75
Внутрішній номер закупівлі: 9536733
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-15-011440-b   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Ткачук Вадим Анатолійович 380445278930 tender13@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 62 094.43 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 620.00 UAH
Період уточнення: 15.04.2021 15:49 - 22.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2021 15:49 - 02.05.2021 12:00
Аукціон: з 05.05.2021 13:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі різні
Код ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
Кількість 14 штуки
Період постачання до 30.05.2021
Місце постачання 03041, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Сільськогосподарський, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Розком
Початкова пропозиція 61 095.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
61 095.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 183
Скарги 0