-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісні меблі різні
Оголошено тендер
62 094.43
UAH
Номер:
3d21112cfbc64ea593c720dd61f42e16
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-15-011499-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
62 094.43 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісні меблі різні
Примітки:
Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі:
1. Трибуна для виступу 650х600х1170
2. Стіл журнальний 1000х500х500
3. Тумба закрита на 3 дверей 1400х450х800
4. Секція нижня вбудована за індивідуальними розмірами 585х600х1528
5. Секція верхня вбудована за індивідуальними розмірами 585х600х1500
6. М’який куточок для офісу 2190х1650х850
7. Шафа 800х450х1851
8. Шафа 760х450х1851
9. Шафа для документів закрита 800х450х1851
10. Шафа для документів закрита 4-дверна 850х450х1851
11. Вбудована шафа за індивідуальними розмірами 1658х281х1864
Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
1. 39130000-2 - Офісні меблі
2. 39130000-2 - Офісні меблі
3. 39132100-7 - Пенали-картотеки
4. 39132000-6 - Шафи-картотеки
5. 39132000-6 - Шафи-картотеки
6. 39130000-2 - Офісні меблі
7. 39132000-6 - Шафи-картотеки
8. 39132000-6 - Шафи-картотеки
9. 39132000-6 - Шафи-картотеки
10. 39132000-6 - Шафи-картотеки
11. 39132000-6 - Шафи-картотеки
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
15.04.2021 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума62 094.43 UAH