-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2021-04-15-002495-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська (більш детально в тендерній документації);Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер:
191c8e2eab71413ca862478c0c54d694
Внутрішній номер закупівлі:
9535038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-15-002495-c
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Смоленська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хуторянська Наталія Вікторівна +380442044877 Khutorianska@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
15.04.2021 15:13 - 21.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2021 15:13 - 01.05.2021 18:00
Аукціон:
05.05.2021 12:47 - 05.05.2021 13:20
Період кваліфікації:
05.05.2021 13:20 - 11.05.2021 16:16
Період завантаження договору:
11.05.2021 16:16 - 31.05.2021 16:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник сплачує за користування ПЗ, що зазначено у Додатку 1 до Договору, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання Акту прийому-передачі ПЗ, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у Договорі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
програмне забезпечення для створення документів
Кількість
70 одиниця
Період постачання
до 10.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 11.05.2021 16:16 - 22.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Оскарження: 11.05.2021 16:16 - 22.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
569 259.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
545 182.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2021 16:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ПП "ЛанТек"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30692374
-
Контактна особа:
Геращенко Оксана 38 (044) 360-56-27 OKSANA.GERASHCHENKO@LANTEC.UA
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, 65026, м.Одеса, вул.Польська 3, кв. 24
Початкова пропозиція
564 410.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 410.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38977500
-
Контактна особа:
Дарья Шовкопляс 380501850643 dsh@amica.ua http://amica.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04128, м.Київ, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18
Початкова пропозиція
591 324.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 604.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ЕВЕРЕСТ ЛІМІТЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38980356
-
Контактна особа:
Юрій Пастухов +380445035555 tender@everest.ua
-
Адреса:
03170, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 9А
Початкова пропозиція
594 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
587 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f7b86f2b1fa4f44bb7c9ac5b5ea909d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-15-002495-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АЙ АЙ ТІ ТРЕЙДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40916850
-
Контактна особа:
Олександр Гапоненко +380972145101 ga@iit-trading.com.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, офіс 369
Номер договору:
45/2021
Сума договору:
545 182.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
28.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний