• Відкриті торги
  • КЕП

програмне забезпечення для створення документів

Оголошено тендер

700 000.00 UAH
Номер: 148d06168a8b4dd3aa7901050d65c82f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-18-002826-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Замовник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: програмне забезпечення для створення документів
Примітки: Місцезнаходження замовника: вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.02.2021 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума700 000.00 UAH