-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2017-05-31-000186-c
вугілля кам’яне
Завершена
1 810 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 050.00 UAH
Номер:
8b82d91274ef4dbeadcfa0ba68fe3c45
Внутрішній номер закупівлі:
951458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-31-000186-c
Замовник:
Відділ освіти Надвірнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143560
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, м.Надвірна, вул.Грушевського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северилов Степан +380347528129 VO_NADVIRNA@UKR.NET http://nadosvita.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 810 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 050.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2017 12:49 - 06.06.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2017 12:49 - 16.06.2017 17:00
Аукціон:
19.06.2017 11:19 - 19.06.2017 11:52
Період кваліфікації:
19.06.2017 11:52 - 21.06.2017 16:51
Період завантаження договору:
21.06.2017 16:48 - 11.07.2017 16:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки ДГ 10-80 або еквівалент
Кількість
210 тонни
Період постачання
30.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, Івано - Франківська область, навчальні заклади Надвірнянського району
На карті
вугілля кам’яне марки ГЖКО 25-100 або еквівалент
Кількість
210 тонни
Період постачання
30.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, Івано - Франківська область, навчальні заклади Надвірнянського району
На карті
вугілля кам’яне марки ГР 0-200 або еквівалент
Кількість
170 тонни
Період постачання
30.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, Івано - Франківська область, навчальні заклади Надвірнянського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енерго Системи"
Оскарження: 19.06.2017 11:52 - 02.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36731895
-
Контактна особа:
Андришин Світлана Василівна +380956090432 energysystems2010@gmail.com
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, місто, м.Хуст,вул.Сливова -48
Оскарження: 19.06.2017 11:52 - 02.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 507 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 507 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.06.2017 16:48
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "Захід-Еко"
Оскарження: 21.06.2017 16:48 - 02.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37473967
-
Контактна особа:
Ковалюк Олександра Дмитрівна +380960063299 3axideko@ukr.net
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, 78600, івано-франківська область, місто Косів, вулиця Незалежності,40/1
Оскарження: 21.06.2017 16:48 - 02.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 796 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 796 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2017 16:51
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "Енерго Прайм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508928
-
Контактна особа:
Маланій Микола Іванович +380509334450 energoprime@i.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова 82/82
Початкова пропозиція
1 804 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 804 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Початкова пропозиція
1 809 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 809 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
df74d55035b04d2abdc359e22721e00e
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-31-000186-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Захід-Еко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37473967
-
Контактна особа:
Ковалюк Олександра Дмитрівна +380960063299 3axideko@ukr.net
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, 78600, івано-франківська область, місто Косів, вулиця Незалежності,40/1
Номер договору:
214
Сума договору:
1 796 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
03.07.2017 00:00
Статус:
Підписаний