-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне
вугілля кам’яне
1 796 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
df74d55035b04d2abdc359e22721e00e
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-31-000186-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Захід-Еко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37473967
-
Контактна особа:
Ковалюк Олександра Дмитрівна +380960063299 3axideko@ukr.net
-
Адреса:
78600, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, 78600, івано-франківська область, місто Косів, вулиця Незалежності,40/1
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
вугілля кам’яне
Номер договору:
214
Дата підписання:
03.07.2017 00:00
Період дії договору:
03.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 796 100.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 796 100.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки ДГ 10-80 або еквівалент
Кількість
210 тонни
Період постачання
30.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, Івано - Франківська область, навчальні заклади Надвірнянського району
На карті
вугілля кам’яне марки ГЖКО 25-100 або еквівалент
Кількість
210 тонни
Період постачання
30.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, Івано - Франківська область, навчальні заклади Надвірнянського району
На карті
вугілля кам’яне марки ГР 0-200 або еквівалент
Кількість
170 тонни
Період постачання
30.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, Івано - Франківська область, навчальні заклади Надвірнянського району
На карті