• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні (β-ХГЛ (вільний), РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні (АФП, β-ХГЛ (вільний), Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG (CMV, HSV, Tg, Rub), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс ПЛР, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження ТТГ, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін D3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; МНВ (міжнародне нормалізоване відношення), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження Т3 вільний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження Т4 вільний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження АТ-ТПО, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шлунку, стравоходу, 12-палої кишки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шийки матки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин шкіри, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження м’якотканинних пухлин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я різні)

Мова тендерної пропозиції українська. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, найменування торговельної марки (знаку для товарів та послуг), комерційні найменування, оригінальні патентовані назви, іноземні географічні назви, найменування юридичних осіб – нерезидентів України, загальноприйняті міжнародні терміни тощо). Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції іншою мовою, потребують наявність перекладу українською мовою, засвідченого підписом уповноваженої особи учасника та відбитком печатки учасника (у разі її використання учасником). Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою

Завершена

505 638.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 528.20 UAH
Номер: f2c82ff77cf8466d8bdb53ec76680104
Внутрішній номер закупівлі: 9497500
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-13-007468-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хаірова Катерина Миколаївна 380577251178,380577251201 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 505 638.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 528.20 UAH
Період уточнення: 13.04.2021 17:46 - 19.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2021 17:46 - 29.04.2021 10:00
Аукціон: 30.04.2021 15:11 - 30.04.2021 15:32
Період кваліфікації: 30.04.2021 15:32 - 11.05.2021 15:11
Період завантаження договору: 11.05.2021 15:11 - 31.05.2021 15:11
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні (β-ХГЛ (вільний), РАРР-А)
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 270 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні (АФП, β-ХГЛ (вільний), Е3 (вільний))
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 270 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
TORCH-комплекс lgM, lgG (CMV, HSV, Tg, Rub)
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 70 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Хламідія трахоматіс ПЛР
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 70 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Феритин
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 40 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Глікований гемоглобін
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 256 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Дослідження ТТГ
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 540 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Вітамін D3
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 240 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
МНВ (міжнародне нормалізоване відношення)
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 180 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Дослідження Т3 вільний
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 50 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Дослідження Т4 вільний
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 540 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Дослідження АТ-ТПО
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 50 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Гістологічне дослідження біоптата шлунку, стравоходу, 12-палої кишки
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 4 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Гістологічне дослідження біоптата шийки матки
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 8 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Гістологічне дослідження пухлин шкіри
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 30 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті
Гістологічне дослідження м’якотканинних пухлин
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 15 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛАБОРАТОРІЯ "МИЛЛЕНИУМ"

Оскарження: 11.05.2021 15:11 - 22.05.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 505 638.33 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
503 110.12 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2021 15:11
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0
ТОВ "ОПТА СІД ТРЕЙД"
Початкова пропозиція 505 565.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
505 565.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 76adcf298aa1414a88ab79ab929d5c06
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-13-007468-b-b1
Постачальник: ПП "ЛАБОРАТОРІЯ "МИЛЛЕНИУМ"
Номер договору: 106/05
Сума договору: 174 494.64 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.05.2021 14:15
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №106_05 від 28.05.2021 р..pdf
pdf
Додаток №1 до Договору №106_05 від 28.05.2021 р..pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1 від 30.12.2021 р. до Договору №106_05 від...
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s