-
Відкриті торги
-
КЕП
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні (β-ХГЛ (вільний), РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні (АФП, β-ХГЛ (вільний), Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG (CMV, HSV, Tg, Rub), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс ПЛР, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження ТТГ, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін D3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; МНВ (міжнародне нормалізоване відношення), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження Т3 вільний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження Т4 вільний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження АТ-ТПО, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шлунку, стравоходу, 12-палої кишки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шийки матки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин шкіри, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження м’якотканинних пухлин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Оголошено тендер
505 638.33
UAH
Номер:
4784f35d312341439d83ba4ec299a9fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-12-006948-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
505 638.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні (β-ХГЛ (вільний), РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні (АФП, β-ХГЛ (вільний), Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG (CMV, HSV, Tg, Rub), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс ПЛР, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження ТТГ, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін D3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; МНВ (міжнародне нормалізоване відношення), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження Т3 вільний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження Т4 вільний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження АТ-ТПО, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шлунку, стравоходу, 12-палої кишки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження біоптата шийки матки, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження пухлин шкіри, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Гістологічне дослідження м’якотканинних пухлин, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі – для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт – 1,5 мільйона гривень (відкриті торги)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
12.04.2021 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти Національної служби здоров’я України
Сума505 638.33 UAH