-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови.
Тендер Prozorro UA-2017-05-18-002058-b
Обсяг надання послуг згідно з потребою Замовника, може бути меншим або більшим ніж 156 сторінок перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови, залежно від замовленої внутрішнім клієнтом мови перекладу в межах суми договору.
Завершена
38 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.1% або 800.00 UAH
мін. крок: 2.1% або 800.00 UAH
Номер:
07556f8352d64b3597f72b8c2edd352a
Внутрішній номер закупівлі:
946904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-18-002058-b
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Киев, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Лис +380442540108 nina.lys@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
38 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2017 15:36 - 27.05.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2017 15:36 - 06.06.2017 11:00
Аукціон:
07.06.2017 13:31 - 07.06.2017 13:52
Період кваліфікації:
07.06.2017 13:52 - 13.06.2017 11:14
Період завантаження договору:
13.06.2017 11:10 - 03.07.2017 11:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ЕЛЛЕН, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Оскарження: 07.06.2017 13:52 - 24.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38039778
-
Контактна особа:
Подгайна Олена Василівна +380673958518 ellenpodgaina@gmail.com
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, КИЇВ М, ПРОСП ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Д. 93
Оскарження: 07.06.2017 13:52 - 24.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
37 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.06.2017 11:10
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮР КЛІ"
Оскарження: 13.06.2017 11:10 - 24.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37818856
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮР КЛІ" +380935713006 KLEEJUR2@GMAIL.COM http://jurklee.ua/
-
Адреса:
Україна, 01001, м.Київ, ВУЛ. ПРОРІЗНА, будинок 18/1Б
Оскарження: 13.06.2017 11:10 - 24.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
37 356.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.06.2017 11:14
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e80da9df59947c3a184a878cbf9b79c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-18-002058-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮР КЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37818856
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮР КЛІ" +380935713006 KLEEJUR2@GMAIL.COM http://jurklee.ua/
-
Адреса:
Україна, 01001, м.Київ, ВУЛ. ПРОРІЗНА, будинок 18/1Б
Номер договору:
К-7885
Сума договору:
31 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Дата підписання:
30.06.2017 17:05
Статус:
Підписаний