-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови.
31 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e80da9df59947c3a184a878cbf9b79c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-18-002058-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮР КЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37818856
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮР КЛІ" +380935713006 KLEEJUR2@GMAIL.COM http://jurklee.ua/
-
Адреса:
Україна, 01001, м.Київ, ВУЛ. ПРОРІЗНА, будинок 18/1Б
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Номер договору:
К-7885
Дата підписання:
30.06.2017 17:05
Період дії договору:
30.06.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Сума договору:
31 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 990.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з письмового перекладу з інших мов на українську мову та з української мови на інші мови.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 29.12.2017