-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-001436-b
Завершена
1 937 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 688.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 688.00 UAH
Номер:
08c4ac614d924b94a1a1514af1f975d0
Внутрішній номер закупівлі:
9406220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-001436-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 937 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 688.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2021 13:04 - 13.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2021 13:04 - 23.04.2021 14:00
Аукціон:
26.04.2021 13:49 - 26.04.2021 14:10
Період кваліфікації:
26.04.2021 14:10 - 29.04.2021 13:18
Період завантаження договору:
29.04.2021 13:18 - 19.05.2021 13:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лаян Віннер"
Оскарження: 29.04.2021 13:18 - 10.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Оскарження: 29.04.2021 13:18 - 10.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 785 075.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 785 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.04.2021 13:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
161
Скарги
0
ТОВ "БІ ЕНД БІ КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43708283
-
Контактна особа:
Блохін Ігор Вікторович +380939485805 biandbicompany_tender@ukr.net
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, місто Буча, СТ "ВИШНЕВЕ" , вул. Лінія, 5, буд. 9
Початкова пропозиція
1 937 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 937 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c457d0d69dab4f3a94b6ffedeed70a4c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-07-001436-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Лаян Віннер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Номер договору:
168
Сума договору:
1 785 075.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
12.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний