-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду працівників
1 785 075.00
UAH без ПДВ
Номер:
c457d0d69dab4f3a94b6ffedeed70a4c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-07-001436-b-b1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Хижчук Світлана Сергіївна +380442982222 podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Лаян Віннер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
168
Дата підписання:
12.05.2021 00:00
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
1 785 075.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 314 365.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021