-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-001047-b
Завершена
625 771.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 117.95 UAH
мін. крок: 0% або 117.95 UAH
Номер:
9e663d5baa0a4961871d332e92f84663
Внутрішній номер закупівлі:
9403552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-001047-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гогіна Валентина Володимирівна +380613823665 kamenkahospital@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
625 771.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2021 11:38 - 13.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2021 11:38 - 23.04.2021 11:43
Аукціон:
26.04.2021 15:09 - 26.04.2021 15:30
Період кваліфікації:
26.04.2021 15:30 - 28.04.2021 09:54
Період завантаження договору:
28.04.2021 09:54 - 18.05.2021 09:54
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
dd4783d997d044c680134276b79bdce2
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Відмінити процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі Фармацевтична продукція - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 33600000-9, ЛОТ № 1 код - 33692100-8 - Інфузійні розчини; ЛОТ № 2 код - 33621100-0 - Протитромбозні засоби; ЛОТ № 3 - 33651000-8 – Загальні протиінфекційнй засоби для системного застосування та вакцини; ЛОТ № 4 код – 33690000-3 – Лікарські засоби різні; ЛОТ № 5 код – 33610000-9 – Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового трак ту та розладів обміну речовин; Лот № 6 – 33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби, з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 32 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути.
2. Оприлюднити в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття цього рішення відповідне повідомлення згідно ч. 7 ст. 32 Закону.
Дата опублікування:
09.04.2021 13:16
Дата виконання:
10.04.2021 13:17
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴155 833.00 Інфузійні розчини
- Лот №2 ₴208 177.00 протитромбозні засоби
- Лот №3 ₴58 945.00 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини
- Лот №4 ₴129 676.00 Лікарські засоби різні (перелік додається)
- Лот №5 ₴49 550.00 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
- Лот №6 ₴23 590.00 Антисептичні та дезінфекційні засоби