-
Відкриті торги
-
КЕП
лОТ№ 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 - Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; Лот № 4 - Лікарські засоби різні; Лот № 5 - Лікарськи засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Лот № 6 - Антисептичні та дезінфекційнй засоби
Оголошено тендер
625 771.00
UAH
Номер:
c3b01df265864a189b0ed5f32d89116b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-06-003480-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Кам'янсько-Дніпровська міська лікарня" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992854
-
Адреса:
71304, Україна, Запорізька область, Кам'янка-Дніпровська, Набережна, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
625 771.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
лОТ№ 1 - Інфузійні розчини; Лот № 2 - Протитромбозні засоби; Лот № 3 - Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини; Лот № 4 - Лікарські засоби різні; Лот № 5 - Лікарськи засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Лот № 6 - Антисептичні та дезінфекційнй засоби
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.04.2021 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума625 771.00 UAH