-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі(паста томатна, горошок консервований, колотий горох, ікра кабачкова/гарбузова, огірки консервовані, помідори консервовані, повидло, варення, вишня у власному соку, слива у власному соку, сухофрукти, родзинки)
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-004080-a
Торги не відбулися
686 210.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
Номер:
766fa20c7c1040f29430af3ba7534234
Внутрішній номер закупівлі:
9402763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-004080-a
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Білюк +380680449796 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
686 210.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 431.05 UAH
Період уточнення:
07.04.2021 11:20 - 13.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2021 11:20 - 23.04.2021 08:00
Аукціон:
26.04.2021 13:07 - 26.04.2021 13:28
Період кваліфікації:
26.04.2021 13:28 - 07.05.2021 14:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зелений горошок консервований
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Паста томатна (несолона)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Колотий горох жовтий
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Ікра кабачкова/ гарбузова стерилізована консервована
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Огірки консервовані цілі
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Помідори консервовані
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Повидло
Кількість
1050 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Варення
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Вишня у власному соку
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Слива у власному соку
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Сухофрукти
Кількість
3650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янць-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Родзинки
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
Оскарження: 07.05.2021 11:33 - 18.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629914633
-
Контактна особа:
Покорний Андрій Борисович +380503760779 maksidan@i.ua
-
Адреса:
32313, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Лесі Українки
Оскарження: 07.05.2021 11:33 - 18.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
685 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
685 420.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
ФОП "ПАВЛУНІШИНА ОЛЬГА АВКСЕНТІЇВНА"
Оскарження: 07.05.2021 14:37 - 18.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2094815383
-
Контактна особа:
Ольга Авксентіївна Павлунішина +380967494926 tenderkampod@gmail.com
-
Адреса:
32334, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, село Залісся Перше,, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 35
Оскарження: 07.05.2021 14:37 - 18.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
686 110.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
686 110.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2021 14:37
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0