• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Оголошено тендер

686 210.00 UAH
Номер: 6d9ac7386e61411a9ccf0098731af7fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-07-003366-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 686 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 07.04.2021 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Зелений горошок консервований
Код ДК 021:2015: 15331462-3 Консервований горох
Кількість 1000 кілограм
Період постачання (не задано)
Паста томатна (несолона)
Код ДК 021:2015: 15331428-3 Томатний соус
Кількість 1800 кілограм
Період постачання (не задано)
Колотий горох жовтий
Код ДК 021:2015: 15331133-8 Колотий горох
Кількість 1700 кілограм
Період постачання (не задано)
Ікра кабачкова/ гарбузова стерилізована консервована
Код ДК 021:2015: 15331400-1 Овочеві пресерви та/або консерви
Кількість 1300 кілограм
Період постачання (не задано)
Огірки консервовані цілі
Код ДК 021:2015: 15331130-7 Квасоля, горох, перець овочевий, помідори та інші овочі
Кількість 2220 кілограм
Період постачання (не задано)
Помідори консервовані
Код ДК 021:2015: 15331130-7 Квасоля, горох, перець овочевий, помідори та інші овочі
Кількість 2220 кілограм
Період постачання (не задано)
Повидло
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 1050 кілограм
Період постачання (не задано)
Варення
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 700 кілограм
Період постачання (не задано)
Вишня у власному соку
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання (не задано)
Слива у власному соку
Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи
Кількість 500 кілограм
Період постачання (не задано)
Сухофрукти
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 3650 кілограм
Період постачання (не задано)
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15332419-4 Родзинки без кісточок
Кількість 500 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума686 210.00 UAH