-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин марки А-95, Бензин марки А-92, Газ скраплений, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2017-05-24-000734-c
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
506 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 069.50 UAH
мін. крок: 1% або 5 069.50 UAH
Номер:
257e0ed4fc8e42ebb5ca674dc867107f
Внутрішній номер закупівлі:
939309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-24-000734-c
Замовник:
Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, Комишуваха, Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гармаш Вікторія Вікторівна 030507468030 komishuvakha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
506 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 069.50 UAH
Період уточнення:
24.05.2017 14:13 - 30.05.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2017 14:13 - 09.06.2017 10:00
Аукціон:
12.06.2017 13:17 - 12.06.2017 13:38
Період кваліфікації:
12.06.2017 13:38 - 14.06.2017 14:07
Період завантаження договору:
12.06.2017 13:38 - 02.07.2017 13:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95, Бензин марки А-92, Газ скраплений, Дизельне паливо
Кількість
26850 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
70530, Україна, Запорізька область, Комишуваха, Вулиця Богдана Хмельницького, будинок 49
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "ЗАПОРІЖОІЛГРУП"
Оскарження: 12.06.2017 13:38 - 25.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38839332
-
Контактна особа:
Суслик Яна Германівна +380612771591 sale@zog.com.ua
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, б.1, кімната 4
Оскарження: 12.06.2017 13:38 - 25.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
497 370.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
497 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.06.2017 14:07
Документи
8
Скарги
0
ТОВ АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Тоцька Наталя Сергіївна +380660865388 n.tockaya@oreh.znp.com.ua
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ Д. 38
Початкова пропозиція
502 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
502 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab51da0310914d59a932ebd658b7aa2c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-24-000734-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Торговий дім "ЗАПОРІЖОІЛГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38839332
-
Контактна особа:
Суслик Яна Германівна +380612771591 sale@zog.com.ua
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, б.1, кімната 4
Номер договору:
1
Сума договору:
497 370.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
26.06.2017 10:00
Статус:
Підписаний