-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-95, Бензин марки А-92, Газ скраплений, Дизельне паливо
497 370.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab51da0310914d59a932ebd658b7aa2c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-24-000734-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Торговий дім "ЗАПОРІЖОІЛГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38839332
-
Контактна особа:
Суслик Яна Германівна +380612771591 sale@zog.com.ua
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, б.1, кімната 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
26.06.2017 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Сума договору:
497 370.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 497 370.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95, Бензин марки А-92, Газ скраплений, Дизельне паливо
Кількість
26850 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
70530, Україна, Запорізька область, Комишуваха, Вулиця Богдана Хмельницького, будинок 49
На карті