• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин марки А-95 (талони)

Торги не відбулися

25 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер: 36d4bbaea23947d9a0806db89d178282
Внутрішній номер закупівлі: 9371812
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-05-002651-b   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії"
Контактна особа: Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 125.00 UAH
Період уточнення: 05.04.2021 15:41 - 13.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 05.04.2021 15:41 - 23.04.2021 15:45
Аукціон: з 26.04.2021 15:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95 (талони)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 860 літр
Період постачання 05.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 37500, Україна, Полтавська область, м.Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 23/1 На карті