• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин марки А-95 (талони) (ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

25 000.00 UAH
Номер: b9b2627c93d742e28d345ceed1b0d1f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-05-000830-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЛУБЕНСЬКИЙ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ"
Замовник: Полтавська державна аграрна академія
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин марки А-95 (талони) (ДК 021:2015 - 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 05.04.2021 10:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума25 000.00 UAH