-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань
Тендер Prozorro UA-2021-04-01-005110-c
Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань - 24712 одиниць. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики зазначена у додатку 1 до тендерної документації (Технічне завдання).
Торги не відбулися
282 958.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 414.79 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 414.79 UAH
Номер:
53cb330a4b624691a271fe2335a25d42
Внутрішній номер закупівлі:
9332476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-01-005110-c
Замовник:
Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Янішевська Алла Іванівна 380674005323 ekonomist.labsentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 958.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 414.79 UAH
Період уточнення:
01.04.2021 15:11 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2021 15:11 - 19.04.2021 00:00
Аукціон:
з 19.04.2021 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки між Учасником та Замовником здійснюються відповідно до видаткової накладної та рахунку-фактури наданих Учасником, шляхом оплати вартості Товару згідно Специфікації на умовах відстрочки платежу до 10 банківських днів з моменту отримання Товару та з урахуванням фінансування видатків Замовника. Інша інформація щодо закупівлі: Місцезнаходження замовника: 18005, м.Черкаси, вулиця Волкова, 3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики зазначена у додатку 1 до тендерної документації (Технічне завдання). Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Застосовані критерії оцінки: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Байт або Ципервіт або Сольфавіт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бродівіт
Кількість
32 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Бромавіт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Вітабайт
Кількість
60 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Глобал гель
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Капкан або Захисник - клейова пастка від гризунів
Кількість
8000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Липка стрічка
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Смерть щурам або принада № 1 "Капкан"
Кількість
4500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021