-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань
Оголошено тендер
282 958.00
UAH
Номер:
62341a96c44244a3911a508e07044a49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-01-005188-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
282 958.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань
Примітки:
Очікувана вартість з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
01.04.2021 14:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума282 958.00 UAH