-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття тротуару по вул. Шкільна та влаштування острівців безпеки на перехресті вул. Шкільна - Героїв Майдану в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області.» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»
Тендер Prozorro UA-2017-05-05-000294-a
Завершена
2 371 595.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 715.95 UAH
мін. крок: 1% або 23 715.95 UAH
Номер:
468c7d57ee41435e84f8cf2ce20f9773
Внутрішній номер закупівлі:
932654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-05-000294-a
Замовник:
Глуховецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04328200
-
Адреса:
22130, Україна, Вінницька область, смт, смт.Глухівці,вул.Шкільна, буд.41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кутукова Світлана Анатоліївна +380965702536 alexwest72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 371 595.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 715.95 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
05.05.2017 13:05 - 23.05.2017 13:10
Період прийому пропозицій:
05.05.2017 13:05 - 02.06.2017 13:10
Аукціон:
06.06.2017 15:05 - 06.06.2017 15:32
Період кваліфікації:
06.06.2017 15:32 - 12.06.2017 17:07
Період завантаження договору:
06.06.2017 15:32 - 26.06.2017 15:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт дорожнього покриття тротуару по вул. Шкільна та влаштування острівців безпеки на перехресті вул. Шкільна - Героїв Майдану в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області.» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»
Кількість
1 роботи
Період постачання
16.06.2017 - 31.12.2018
Місце постачання
22130, Україна, Вінницька область, смт. Глухівці, вул. Шкільна та перехрестя вул. Шкільна - Героїв Майдану
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КІЗЯН ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 06.06.2017 15:32 - 23.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2171006790
-
Контактна особа:
Кізян Віктор Олександрович +380673908287 kizijanvo@gmail.com
-
Адреса:
22400, Украина, ВІННИЦЬКА ОБЛ, М.КАЛИНІВКА, ПРОВ ЛЕРМОНТОВА Д. 7
Оскарження: 06.06.2017 15:32 - 23.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 900 945.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 900 945.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.06.2017 17:07
Документи
7
Скарги
0
ПП "ЕЛІТА-ІНДУСТРІАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35110957
-
Контактна особа:
Акоб Геворгян +380978254202 elite-industriall@mail.ru
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, місто Хмільник, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 74
Початкова пропозиція
2 129 698.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 129 698.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
КАЛИНОВИЙ КРАЙ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40714713
-
Контактна особа:
Болюбаш Евгений Анатольевич +380967958205 bolyubash@gmail.com
-
Адреса:
22400, Украина, ВІННИЦЬКА ОБЛ, М.КАЛИНІВКА, ВУЛ НЕКРАСОВА Д. 52А
Початкова пропозиція
2 371 595.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 371 595.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd422a15712c4921b2ac894dd3b18f08
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-05-000294-a-a1
Постачальник:
ФОП КІЗЯН ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2171006790
-
Контактна особа:
Кізян Віктор Олександрович +380673908287 kizijanvo@gmail.com
-
Адреса:
22400, Украина, ВІННИЦЬКА ОБЛ, М.КАЛИНІВКА, ПРОВ ЛЕРМОНТОВА Д. 7
Номер договору:
23-06
Сума договору:
1 900 945.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.06.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
23.06.2017 00:00
Статус:
Підписаний