-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття тротуару по вул. Шкільна та влаштування острівців безпеки на перехресті вул. Шкільна - Героїв Майдану в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області.» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»
1 900 945.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd422a15712c4921b2ac894dd3b18f08
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-05-000294-a-a1
Постачальник:
ФОП КІЗЯН ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2171006790
-
Контактна особа:
Кізян Віктор Олександрович +380673908287 kizijanvo@gmail.com
-
Адреса:
22400, Украина, ВІННИЦЬКА ОБЛ, М.КАЛИНІВКА, ПРОВ ЛЕРМОНТОВА Д. 7
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
23-06
Дата підписання:
23.06.2017 00:00
Період дії договору:
23.06.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 900 945.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 900 945.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт дорожнього покриття тротуару по вул. Шкільна та влаштування острівців безпеки на перехресті вул. Шкільна - Героїв Майдану в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області.» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»
Кількість
1 роботи
Період постачання
16.06.2017 - 31.12.2018
Місце постачання
22130, Україна, Вінницька область, смт. Глухівці, вул. Шкільна та перехрестя вул. Шкільна - Героїв Майдану
На карті