• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів устаткування систем вентиляції та кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху

Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. В разі наявності в тендерній пропозиції документів, складених іншою мовою, обов’язково повинен бути переклад на українську мову. Переклад має бути підписаний або завірений особою, уповноваженою на підписання тендерної пропозиції та може бути засвідчений печаткою Учасника, в разі її використання, або може бути засвідчений Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Допускається наявність в пропозиції учасника копій документів російською мовою, складених учасником в минулих періодах, або наданих сторонніми підприємствами чи установами, таких як: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи-відгуки, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості, трудові книжки тощо. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, випадки коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), викладаються мовою їх загально прийнятого застосування.

Завершена

1 350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
Номер: 5f05374fa7d14303b1b08bc2dd2326df
Внутрішній номер закупівлі: 9294247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-30-004162-c   
Замовник: Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
Контактна особа: Надія Мілованова +380322972157 milovanova_nv@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 750.00 UAH
Період уточнення: 30.03.2021 12:13 - 05.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.03.2021 12:13 - 15.04.2021 17:00
Аукціон: 16.04.2021 13:04 - 16.04.2021 13:25
Період кваліфікації: 16.04.2021 13:25 - 22.04.2021 10:00
Період завантаження договору: 22.04.2021 10:00 - 12.05.2021 10:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів устаткування систем вентиляції та кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Код ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Кількість 1 послуга
Період постачання 04.05.2021 - 04.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"

Оскарження: 22.04.2021 10:00 - 03.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 344 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 344 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2021 10:00
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОІНЖИНІРИНГ ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 14
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: 17a682bc6b02431bb820610af937ac32
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-30-004162-c-a1
Постачальник: ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"
Номер договору: 51
Сума договору: 1 344 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 120 133.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.05.2021 00:00 - 20.05.2022 00:00
Дата підписання: 07.05.2021 10:51
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №51 від 07.05.2021 .pdf
pdf
ДУ №1 від 30.12.2021 до Договору №51 від 07.05.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2 від 29.04.2022 до Договору № 51 від 07.0...
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s