-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів устаткування систем вентиляції та кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Оголошено тендер
1 350 000.00
UAH
Номер:
f40def842a6f4034b49f5f4f7f1ec4ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-25-000395-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів устаткування систем вентиляції та кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
25.02.2021 08:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 350 000.00 UAH