• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло

ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло 72,5% (в пачках по 0,2 кг)

Завершена

950 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер: 238ac9c3fa8146978ed22218510f18db
Внутрішній номер закупівлі: 9286624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-29-007189-b   
Замовник: "УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 750.00 UAH
Період уточнення: 29.03.2021 19:52 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.03.2021 19:52 - 14.04.2021 00:00
Аукціон: 14.04.2021 11:45 - 14.04.2021 12:06
Період кваліфікації: 14.04.2021 12:06 - 15.04.2021 13:11
Період завантаження договору: 15.04.2021 13:11 - 05.05.2021 13:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло 72,5% (в пачках по 0,2 кг)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 5000 кілограм
Період постачання 26.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Мале Приватне Підприємство "Ритм"

Оскарження: 15.04.2021 13:11 - 26.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 945 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
945 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2021 13:11
Відповіді на вимоги 11
Документи 68
Скарги 0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Початкова пропозиція 950 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 44
Скарги 0

Контракти

Номер: dc80986e19b24e1fb5479183bbe5affe
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-29-007189-b-b1
Постачальник: Мале Приватне Підприємство "Ритм"
Номер договору: 27
Сума договору: 944 889.72 UAH з ПДВ
Сума договору: 787 408.10 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.05.2021 16:56
Статус:
Підписаний
pdf
Підписаний договір Вершкове масло.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 2 від 24.12.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 3 від 24.12.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод угода 4 від 24.12.2021.pdf
p7s
sign.p7s