-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Оголошено тендер
950 000.00
UAH
Номер:
7ca4150d33b949f2a7c86bc4958cc900
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-29-007049-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Примітки:
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло 72,5% (в пачках по 0,2 кг) - 5000кг.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.03.2021 19:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло 72,5% (в пачках по 0,2 кг)
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума950 000.00 UAH