• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

"Реконструкція споруд очистки господарчо-побутових стічних вод з влаштуванням нової споруди біологічної очистки продуктивністю 250 м3/добу та з реконструкцією існуючої недобудованої будівлі в адміністративну будівлю в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області (коригування)." (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)

(Назва предмету закупівлі визначено згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону за об'єктом будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”)

Завершена

13 784 442.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 137 844.42 UAH
Номер: d172d17557b04c0e9fd32d2d2af4183b
Внутрішній номер закупівлі: 928023
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-18-000570-c   
Замовник: Глуховецька селищна рада
Контактна особа: Кутукова Світлана Анатоліївна +380965702536 alexwest72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 13 784 442.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 137 844.42 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 60 000.00 UAH
Період уточнення: 18.05.2017 16:38 - 24.05.2017 16:43
Період прийому пропозицій: 18.05.2017 16:38 - 03.06.2017 16:43
Аукціон: 06.06.2017 11:53 - 06.06.2017 12:26
Період кваліфікації: 06.06.2017 12:26 - 09.06.2017 20:08
Період завантаження договору: 09.06.2017 19:55 - 29.06.2017 19:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція споруд очистки господарчо-побутових стічних вод з влаштуванням нової споруди біологічної очистки продуктивністю 250 м3/добу та з реконструкцією існуючої недобудованої будівлі в адміністративну будівлю в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області (коригування)." (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)
Код ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість 1 роботи
Період постачання 20.06.2017 - 31.12.2019
Місце постачання 22130, Україна, Вінницька область, Козятинський р-н, смт. Глухівці, вул. Шкільна, буд. 41 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛЕС"

Оскарження: 06.06.2017 12:26 - 20.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 9 676 413.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 499 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.06.2017 19:22
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "ЮНІБУД ЕНЕРГО СЕРВІС"

Оскарження: 09.06.2017 19:22 - 20.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 9 765 359.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.06.2017 19:38
Документи 10
Скарги 0
ПП "ОРБ."

Оскарження: 09.06.2017 19:38 - 20.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 10 631 844.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 120 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.06.2017 19:55
Документи 24
Скарги 0
ФОП Нагорний В.В.

Оскарження: 09.06.2017 19:55 - 20.06.2017 00:00
Початкова пропозиція 10 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2017 20:08
Документи 226
Скарги 0

Контракти

Номер: a9e5b001ea8b493db40f0bb3423c7503
Ідентифікатор договору: UA-2017-05-18-000570-c-c1
Постачальник: ФОП Нагорний В.В.
Номер договору: 20-06
Сума договору: 10 000 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.06.2017 23:59 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 21.06.2017 23:59
Статус:
Підписаний
договір
договір
договір
договір
договір
договір
договір
договір
договір
договір
договір
2018
Додаткова угода №4 від 24.09.2018
pdf
додаткова угода 5 від 03.12.2018.pdf
pdf
дод угода 6 очисні.pdf
pdf
очисні споруди дод угода 7.pdf
pdf
Додаткова угода 8.pdf
pdf
додаткова угода 9.pdf
pdf
Рішення _ 203.pdf
pdf
Додаткова угода _10.pdf
p7s
sign.p7s