-
Відкриті торги
-
КЕП
"Реконструкція споруд очистки господарчо-побутових стічних вод з влаштуванням нової споруди біологічної очистки продуктивністю 250 м3/добу та з реконструкцією існуючої недобудованої будівлі в адміністративну будівлю в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області (коригування)." (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)
10 000 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a9e5b001ea8b493db40f0bb3423c7503
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-18-000570-c-c1
Замовник:
Глуховецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04328200
-
Контактна особа:
Кутукова Світлана Анатоліївна +380965702536 alexwest72@ukr.net
-
Адреса:
22130, Україна, Вінницька область, смт, смт.Глухівці,вул.Шкільна, буд.41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Нагорний В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2510504194
-
Контактна особа:
Нагорний Володимир Васильович +380504475721 nagornyvv@ukr.net
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Едельштейна б.20 кв.2
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-06
Дата підписання:
21.06.2017 23:59
Період дії договору:
21.06.2017 23:59 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
10 000 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція споруд очистки господарчо-побутових стічних вод з влаштуванням нової споруди біологічної очистки продуктивністю 250 м3/добу та з реконструкцією існуючої недобудованої будівлі в адміністративну будівлю в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області (коригування)." (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
22130, Україна, Вінницька область, Козятинський р-н, смт. Глухівці, вул. Шкільна, буд. 41
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 20-06
- Зміна №2 20-06
- Зміна №3 20-06
- Зміна №4 20-06
- Зміна №5 20-06
- Зміна №6 20-06
- Зміна №7 20-06
- Зміна №8 8
- Зміна №9 9
- Зміна №10 10
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
c3b94c57b9c645699509ff37d4fac90b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
було обрано найбільшвідповідний пункт (причини внесення змін) оскільки серед запропонованих причин внесення змін до договору нашої причини не виявилося. Причиною нашої зміни є збільшення фінансування на 2017 рік (зміна в межа суми договору)
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
09.11.2017 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
2fd1872e015d47a2800798d4f40fc3b2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
13.04.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
552ba9a6af314c109a3cbacf37c136ac
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додадкова угода
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
24.09.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f253fd6f3ceb46aea79cf6e478dd35e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна календарного плану
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
03.12.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d7a200bae68644e1957b899b7a71ebc5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшено суму фінансування на 2018 рік.
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
18.12.2018 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f34775a9b73f461aa2950005fcf98588
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до додатку 3 до Договору, зокрема зміна термінів проведення будівельних робіт.
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
03.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d9d827fa124647e39fef4e02446d0589
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до додатку 3 до Договору, зокрема зміна термінів проведення будівельних робіт.
Номер додаткової угоди:
20-06
Дата внесення змін до договору:
03.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5e787b3658bd4703a08bc3fa7b6132be
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження терміну дії договору, так як не всі зобов'язання виконані.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
19.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a9f088a514064f1981607c192a4e6f1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
31.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
bd5899ee725b403896c875d512b5d584
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до рішення 8 сесії 8 скликання Глуховецької селищної ради №203 від 20.04.2021 року "Про передачу функцій замовника на виконання будівельних робіт", змінити "Замовника" на виконання будівельних робіт по об'єкту: "Реконструкція споруд очистки господарчо-побутових стічних вод з влаштуванням нової споруди біологічної очистки продуктивністю 250 м3/добу. в смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області. (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45200000-9 - Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва), з Глуховецької селищної ради на Управління містобудування, архітектурної діяльності, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин Глуховецької селищної ради
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
30.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано