-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (захищені носії ключової інформації)
Тендер Prozorro UA-2017-05-18-000654-b
Завершена
82 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 412.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 412.50 UAH
Номер:
323aa68ac2f64588a926f9dfb824bded
Внутрішній номер закупівлі:
919461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-18-000654-b
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34481907
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Євгена Сверастюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
412.50 UAH
Період уточнення:
18.05.2017 11:06 - 23.05.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2017 11:06 - 02.06.2017 12:00
Аукціон:
06.06.2017 11:32 - 06.06.2017 11:53
Період кваліфікації:
06.06.2017 11:53 - 09.06.2017 14:18
Період завантаження договору:
06.06.2017 11:53 - 26.06.2017 11:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захищені носії ключової інформації
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
Оскарження: 06.06.2017 11:53 - 20.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Контактна особа:
Потапчук Юрій Віталійович +380442067195 v.salnyk@nais.gov.ua http://nais.gov.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Артема, 73
Оскарження: 06.06.2017 11:53 - 20.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
82 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2017 14:18
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39034634
-
Контактна особа:
Аліна Грабчук +30666648365 info@ksystems.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 15, квартира 14
Початкова пропозиція
82 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
256736c866ea4c3ba268bd8dac8477aa
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-18-000654-b-b1
Постачальник:
Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Контактна особа:
Потапчук Юрій Віталійович +380442067195 v.salnyk@nais.gov.ua http://nais.gov.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Артема, 73
Номер договору:
KI34481907/ЗН/20062017
Сума договору:
82 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.06.2017 17:08
Статус:
Підписаний