-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (захищені носії ключової інформації)
82 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
256736c866ea4c3ba268bd8dac8477aa
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-18-000654-b-b1
Постачальник:
Державне підприємство "Національні інформаційні системи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787008
-
Контактна особа:
Потапчук Юрій Віталійович +380442067195 v.salnyk@nais.gov.ua http://nais.gov.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Артема, 73
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
KI34481907/ЗН/20062017
Дата підписання:
20.06.2017 17:08
Період дії договору:
20.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
82 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 82 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захищені носії ключової інформації
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2017