• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

За кодом ДК 021:2015 15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) - Код ДК 021:2015 15421000-5 Рафіновані олії

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Документи, які надані учасником у складі пропозиції, але не готуються учасником безпосередньо (довідки, висновки, сертифікати тощо), мовою іншою, ніж українська мова або російська мова, повинні мати автентичний переклад на українську мову, крім документів, викладених на російській мові. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

164 496.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 822.48 UAH
Номер: 33f44b479dd442929ff10e0a0e03af42
Внутрішній номер закупівлі: 9177308
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-22-005810-a   
Замовник: Відділ освіти Селидівської міської ради
Контактна особа: Відділ освіти Селидівської міської ради +380623772089 02142916_3113103624@mail.gov.ua http://osvita-selid.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 164 496.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 822.48 UAH
Період уточнення: 22.03.2021 17:04 - 29.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.03.2021 17:04 - 08.04.2021 16:59
Аукціон: з 09.04.2021 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія рослинна, рафінована
Код ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані олії
Кількість 2741.6 кілограм
Період постачання 26.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації