• Відкриті торги
  • КЕП

За кодом ДК 021:2015 15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) - Код ДК 021:2015 15421000-5 Рафіновані олії

Оголошено тендер

164 496.00 UAH
Номер: 90b51c0b824f405db5ae689ce57fc211
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-22-005786-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Селидівської міської ради
Замовник: Відділ освіти Селидівської міської ради
Очікувана вартість: 164 496.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: За кодом ДК 021:2015 15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія рослинна, рафінована) - Код ДК 021:2015 15421000-5 Рафіновані олії
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 22.03.2021 16:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Олія рослинна, рафінована
Код ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані олії
Кількість 2741.6 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний та спеціальний фонд бюджету
Сума164 496.00 UAH