• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Підгузники

Торги не відбулися

254 390.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 272.00 UAH
Номер: 56579f8b1ffc4e04b467b74ddb782307
Внутрішній номер закупівлі: 9158328
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-22-000366-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Богатько Оксана 380676836524 oksana.bogatko83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 254 390.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 272.00 UAH
Період уточнення: 22.03.2021 09:28 - 27.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 22.03.2021 09:28 - 07.04.2021 10:00
Аукціон: з 08.04.2021 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих Small
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 2550 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Мedium
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 4800 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Підгузки-труси для дорослих Мedium
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 240 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Large 7 крапель
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 720 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Large
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 10500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Підгузки для дорослих Extra Large
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 5430 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
Початкова пропозиція 247 696.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
247 696.76 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0