• Відкриті торги
  • КЕП

Підгузники

Оголошено тендер

254 390.00 UAH
Номер: 24388a05b6a74fd8b5bced4f3dbe888a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-22-000426-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
Очікувана вартість: 254 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підгузники
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Дата опублікування: 22.03.2021 09:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума254 390.00 UAH