-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Тендер Prozorro UA-2021-03-22-000211-c
Завершена
259 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 296.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 296.00 UAH
Номер:
cab457c0068346b2b2f99102200ddda8
Внутрішній номер закупівлі:
9157686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-22-000211-c
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
259 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 296.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2021 09:03 - 29.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2021 09:03 - 08.04.2021 00:00
Аукціон:
08.04.2021 13:05 - 08.04.2021 13:26
Період кваліфікації:
08.04.2021 13:26 - 12.04.2021 15:30
Період завантаження договору:
12.04.2021 15:30 - 02.05.2021 15:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
Оскарження: 12.04.2021 15:30 - 23.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Оскарження: 12.04.2021 15:30 - 23.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
258 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.04.2021 15:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ЕКОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33941553
-
Контактна особа:
Олена Анікіна +380963980644 eanikina@ecall.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СКЛЯРЕНКА, будинок 5, офіс 210
Початкова пропозиція
259 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f3c720c0ca94a86b4e60bb5edcc0d77
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-22-000211-c-c1
Постачальник:
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Номер договору:
28/04/2021
Сума договору:
258 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
215 066.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний