-
Відкриті торги
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
258 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
2f3c720c0ca94a86b4e60bb5edcc0d77
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-22-000211-c-c1
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АДЕЛІНА АУТСОРСИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40186059
-
Контактна особа:
Анна Марченко +380992969759 sales@adelina.com.ua
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Номер договору:
28/04/2021
Дата підписання:
28.04.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
258 080.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 013.33 UAH)
Оплачено:
258 080.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 43 013.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021